Call Us Today: +44 7589 628513

Add "CT Compare" Widget via Appearance > Widgets > Compare.

Londra satilik Deluxe VERSACE Evleri

By in Articles with 0 Comments

ABM invest Turk Yatirimcilara Londra`nin ilk marka projesi olan “ VERSACE “ evlerini satisa sunuyor.

1978 yılı İtalya, Milano’da kapılarını halka açan Versace, kısa sürede dünyanın en lüks markalarından biri haline geldi. Ülke sınırlarını aşan başarısı, sayısız butik mağazasının farklı ülkelerde açılmasını sağladı. Parfümeriden, kozmetik ürünlerine kadar oldukça seçkin ürünlerde imzası bulunan şirket, son günlerde Londra’da yer alan bir projeyle gündemde. İngiltere’nin kozmopolit şehri, Versace Evlerini inşa edilecek AYKON Nine Elms Tower isimli lüks yapıya ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Sizler de hak verirsiniz ki bir yerin lüks ile anılabilmesi için, Versace’nin sihirli eli değmesi yeterli. Bu kez şans, Londra’ya güldü diyebiliriz. Tabi ki burada merak edilen şu; seçkin marka projenin hangi kısmında müdahil olacak? Bu soruyu kısaca, iç tasarımıyla ilgili baştan aşağıya her yerinde şeklinde cevaplandırabiliriz. Böyle bir projeyi ülkemizin de sonuna kadar hak ettiğini belirterek, isterseniz detaylara geçelim. 

2020 yılında tamamlanması beklenen projenin sunumunu ABM invest olarak ustlenmekten onur ve gurur duyuyoruz, iç tasarımında tamamen Versace Home ürünleri kullanılacak bu projede, Yani kaliteli ve lüks aksesuarlar, mobilyalar, aydınlatma sistemleri vs. ile donatılacak mekan, Londra’nın en etkileyici binalarından biri olarak karşımıza çıkacak. 57 katlı olarak tasarlanan gökdelen 360 ayrı üniteden oluşacak. Modern çatı katı ve 1-2-3 yatak odalı daireleri olan AYKON Nine Elms Tower, İngiltere’nin en ünlü nehirlerinden biri olan Thames Nehri manzarasını sergiliyor.

Özelliklerine ek olarak binanın içerisinde; spor salonu, kapalı yüzme havuzu, büyük bir lobi, çocuklar için oyun alanı, sinema salonu, teras bahçesi ve spa salonu gibi olanaklar bulunuyor. Tüm bunlar Versace Home ayrıcalığı ile tasarlanacak. Neticede AYKON Nine Elms Tower Londra’nın siluetine çok yakında apayrı bir güzellik katacak gibi görünüyor. Zira bu binada kullanılan taşlar, camlar ve materyallerin hepsi birinci sınıf kalitede malzemelerden oluşuyor. Ayrıca mimari tarzıyla da dikkat çeken AYKON Nine Elms Tower hem iç mekanı hem de dış mekanıyla lüks yaşam standartlarının gereklerini fazlasıyla karşılıyor. Sonuçta Versace Home, bu muhteşem proje sayesinde lüks yaşam tarzını Londra’nın kalbinde sergileyebilecek.

Peki, İngiltere’nin en etkileyici projelerinden biri olan AYKON Nine Elms Tower hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Lüks Versace Home unsurları ile tasarlanacak olan bu 57 katlı binada yaşamak sizce de ayrıcalıklı bir his olmaz mıydı?

Düşünsenize, sabah kahvenizi Thames Nehri’nin üzerinden geçip giden küçücük tekneleri izlerken yudumluyorsunuz. Eğer lüks yaşam bu değilse, başka ne olabilir ki?

Uygun odeme kosullari ve detayli bilgi icin   Tel : 0044 7589 628513 info@abminvest.co.uk

Share This
About The Author
Abm invest

International investment